Се продава ком.реновиран двособен стан во Тафталиџе-2

Шифра: 27849

Населба: Тафталиџе 2

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 49 000 €

Квадратура 59 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југоисток
Број на катови 4
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава комплетно реновиран стан од 59м2 со 1 спална на приземје со тераса, подрум од 18м2.Станот е Ј/С ориентиран и се наога во близина на последна 24-ка.

цена:49000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата