Се продава стан во Тафталиџе

Шифра: 27437

Населба: Тафталиџе 1

Погодности:

  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 72 450 €

Квадратура 69 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југоисток
Кат 2
Број на катови 4
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Стан од 2014 година од 69м2 со 2 спални, тераса од 29м2, И/З ориентиран.Станот се наога на 2 кат.

Локација карши Симпо.

цена:72450 е

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата