Се продава стан во Аеродром

Шифра: 21426

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 51 000 €

Квадратура 65 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Ориентација Североисток
Кат 11
Број на катови 12
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

ш.21426-Комплетно реновиран стан со 1 спална позади Капитол,голем паркинг,лифт,тераса,подрум.

цена:51.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата