Се продава стан во Козле

Шифра: 27920

Населба: Козле

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 53 000 €

Квадратура 64 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 4
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан во Козле кај министерство за економија од 64м2 со 1 спална и можност за уште 1 спална.Станот има тераса и подрум, источно ориентиран.

цена:53000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата