Се продава нов стан во К.Вода

Шифра: 27879

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Тераса

Цена: 34 500 €

Квадратура 45 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 3
Број на катови 7
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Нов стан од 39м2+6м2 тераса, на 3 кат со лифт, адаптиран со 1 спална.

Во близина на бензинската Макпетрол.

цена:34.500 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата