Се продава стан во Аеродром

Шифра: 25793

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 66 000 €

Квадратура 85 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Ориентација Југ
Кат 3
Број на катови 4
Број на бањи 2
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 85 м2 со 3 спални, на 3 кат, делумно реновиран,сменети прозори со подрум од 14 м2, јужна ориентација. Одлична локација до железничка  и автобуска станица.

цена:66.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата