Се продава стан во Хиподром

Шифра: 27728

Населба: Хиподром

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 38 000 €

Квадратура 71 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југ
Кат 3
Број на катови 3
Број на бањи 1
Тип на греење Електрична печка

Се продава стан  од 57м2+16м2 доградба со постапка за легализација, на 3 кат,ком.реновиран, со 2 спални,јужна ориентација,со тераса,подрум.

цена:38000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата