Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 27793

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 25 000 €

Квадратура 28 m²
Дворно место 20 m²
Број на соби 1
Број на катови 3
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава гарсоњера од 28м2 на приземје со дворче,парно,тераса,подрум.Одлична локација во близина на школо,градинка,паркот на „Тоше„.

цена:25.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата