Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 27735

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 50 000 €

Квадратура 56 m²
Дворно место 40 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југ
Број на катови 8
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 56м2 со две спални адаптиран, на приземје со дворче, со тераса,подрум.Станот е јужно ориентиран.

цена:50.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата