Се продава нов стан во К.Вода

Шифра: 27526

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Тераса

Цена: 44 000 €

Квадратура 64 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југ
Кат 4
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Сопствено парно

Нов стан од 64м2 со 2 спални, сопствено парно, јужна ориентација со паркинг.Во близина на школо, градинка.Одлична локација до Дом на слепи.

цена:44000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата