Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 27083

Населба: Автокоманда

Цена: 34 000 €

Квадратура 42 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 3
Број на катови 3
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нов стан од 42м2 со 1 спална на 3 кат, јужна ориентација, сопствено парно.Одлична локација во близина на пазарот, градинка и школо.

цена:34000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата