Се продава стан во Аеродром

Шифра: 27301

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 40 000 €

Квадратура 52 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 16
Број на катови 17
Број на бањи 1

Се продава стан  од 52м2 со 1 спална, јужна ориентација,комплетно реновиран.Одлична локација близу до градинка и школо.

цена:40000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата