Се продава стан кај Ун.Сала

Шифра: 27679

Населба: Центар

Погодности:

  • Лифт
  • Гаража
  • Опремен
  • Тераса

Цена: Консултирајте нè

Квадратура 133 m²
Број на соби 5
Број на спални 3
Кат 4
Број на катови 4
Број на бањи 2
Тип на греење Централно парно

Се продава стан кај Ун.Сала со три спални на 4-ти кат со лифт.Се состои од дневна соба, трпезарија,кујна, 2 купатила, 2 тераси и 3 спални.Опрема:централна клима, тв, интернет, сопствено греење на вода, централно сопствено греење. Во продажната цена би биле вклучени и две гаражни места.

цена по договор

 

Енергетска ефикасност

PLG_JEA_DPE_ENERGY_CONSUMPTIONЗелена куќа емисија на гасови
Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата