Се продава стан во Хиподром

Шифра: 26809

Населба: Хиподром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 38 500 €

Квадратура 79 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Запад
Кат 1
Број на катови 7
Број на бањи 1

Се продава  стан од 79м2 со 2 спални, комплетно реновиран, со 2 тераси, ориентиран на запад, на 1 кат со лифт,подрум.

Локација последна 50-ка.

цена:38500 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата