Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 27057

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 53 500 €

Квадратура 61 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 2
Број на катови 7
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава  нов стан од 61м2 со 1 спална, лесно изводлива уште една спална, источна ориентација на 2 кат со парно,лифт.

Локација во реонски кај Маркет ,,Жито,,.

цена:53500 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата