Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 27260

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 45 000 €

Квадратура 68 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југоисток
Кат 3
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан во Автокоманда од 68м2 со 2 спални на 3/5 кат, И/З ориентација,парно,тераса, подрум,паркинг.Убав распоред мирна улица во близина на Охридска банка.

цена:45000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата