Се продава стан во Аеродром

Шифра: 27158

Населба: Аеродром

Цена: 35 000 €

Квадратура 46 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Комплетно реновиран  стан со 1 спална, јужно ориентиран.

Одлична локација до ТЦ Бисер во ниските згради карши пазарчето.

цена:35000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата