Се продава стан во К.Вода

Шифра: 27372

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 58 000 €

Квадратура 69 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Кат 4
Број на катови 7
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нов  стан од 69м2 со 1 спална со можност за уште една спална на 4/7 кат, јужно ориентиран, тераса, лифт.Има голем паркинг.Одлична локација во близина на градинка.

цена:58.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата