Се продава стан во Хиподром

Шифра: 26298

Населба: Хиподром

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 40 000 €

Квадратура 60 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Број на катови 5
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 60м2 со 1 спална, оделна голема кујна со трпезарија,ком.реновиран на високо приземје,подрум, јужна ориентација.Одлична локација до трговскиот центар.

цена:40000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата