Се продава двособен стан во К.Вода

Шифра: 26050

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 42 000 €

Квадратура 49 m²
Ориентација Југ
Кат 1
Број на катови 7
Тип на греење Централно парно

Се продава нов  стан од 49м2 со 1 спална на први кат, јужна ориентација,парно, тераса, лифт.Локација кај Мечкаров.

цена:42000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата