Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 23969

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 51 000 €

Квадратура 64 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југоисток
Кат 4
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан од 64м2 со две спални, тераса од 8м2, подрум 7м2, градба 1988 година. Комплетно реновиран, локација карши  Ветеринарен факултет.

цена:51000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата