Се продава стан во К.Вода

Шифра: 27019

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 52 000 €

Квадратура 57 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Североисток
Број на катови 7
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава  стан од 57м2 со две спални, на приземје,  со паркинг, парк.Станот е супер луксузно реновиран со нова кујна, нови плакари со еден збор „Екстра„ .

Локација карши „СП Маркет“ и пазарчето.

цена:52000

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата