Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 27083

Населба: Автокоманда

Цена: 35 000 €

Квадратура 42 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Кат 3
Број на катови 8
Тип на греење Сопствено парно

Нов стан од 42м2 на трети кат, јужна ориентација со една спална.Станот се наоѓа  во близина на пазарчето.

цена:35000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата