Се продава стан во Карпош-1

Шифра: 27085

Населба: Карпош 1

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 42 750 €

Квадратура 45 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југоисток
Кат 5
Број на катови 5
Тип на греење Централно парно

Стан од 45м2 со една спална ,парно,тераса. Станот се наоѓа во близина на полициската станица и е со југоисточна ориентација.

цена:42750 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата