Се продава стан во Карпош-1

Шифра: 27084

Населба: Карпош 1

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 35 150 €

Квадратура 37 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Север
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан со една спална во близина на полициската станица.

цена:35150 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата