Се продава стан во Аеродром

Шифра: 26497

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 57 000 €

Квадратура 69 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Ориентација Север
Кат 9
Број на катови 11
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан со една спална со можност за уште една спална.Поглед на Вардар, во солидна состојба,парно,подрум,лифт.

Локација до школо и Тинекс.

цена:57000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата