Се продава стан во К.Вода

Шифра: 24655

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 41 650 €

Квадратура 49 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Кат 1
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Сопствено парно

Нов стан во К.Вода -Припор, на падините на Водно,ориентација југ.

цена:41650 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата