Се продава стан во К.Вода

Шифра: 26279

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 50 000 €

Состојба Празен
Квадратура 73 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 12
Број на катови 15
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 73м2 со две спални со два лифта,тераса,лоџија.Солиден одлична локација во кулите (Расадник),карши паркот и старото кино.

цена:50000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата