Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 25681

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 34 000 €

Квадратура 42 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 3
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 42м2 во понова зграда со 1 спална со можност за втора спална.

цена:34,000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата