Prodavam stan

Шифра: 20997

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран

Цена: 75 000 €

Состојба Празен
Квадратура 103 m²
Број на соби 5
Број на спални 3
Кат 14
Број на катови 14
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно
Начин на плаќање Парично

Se prodava stan vo Aerodrom pozadi Capitol, vo vojnite kuli.cetvorosoben, so 4 terasi od koj 2 zastakleni.

cena:75000evra

Енергетска ефикасност

PLG_JEA_DPE_ENERGY_CONSUMPTIONЗелена куќа емисија на гасови
Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата