Следно >>

Се продава куќа во Пржино

Шифра: 7217

Населба: Пржино

Погодности:

  • Гаража
  • Подрум
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 260 000 €

Квадратура 360 m²
Дворно место 420 m²
Кат 2
Тип на греење Сопствено парно

Се продава куќа во Пржино, на 2 ката + поткровје и дворно место од 420 м2.

Куќата има:

- 2 ката и поткровје по 120 м2;

- тераса на секој кат, со површина од 20 м2;

- две гаражи и подрум; и

- сопствено парно со цистерна за нафта од 3 тона. 

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата