Се продава стан во Ново Лисиче

Шифра: 22082

Населба: Ново лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 47 000 €

Квадратура 57 m²
Ориентација Север
Кат 2
Број на катови 8

Се продава стан од 57 м2 во Ново Лисиче, на одлична локација (во близина на стара Стела), со достапен паркинг, на 2. кат од 8.

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата