Се издава наместен стан до Сити Мол

Шифра: 10617

Населба: Карпош 4

Погодности:

  • Опремен
  • Тераса

Издавање: 220 € /месечно

Квадратура 60 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Број на катови 5
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Сопствено парно

Се издава комплетно реновиран и наместен стан во Карпош-4 веднаш до Сити Мол.Станот е на приземје со 2 спални и тераса.

цена:220 евра месечно.

 

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата