Се издава луксузно наместен стан во Карпош-3

Шифра: 10599

Населба: Карпош 3

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Тераса

Издавање: 350 € /месечно

Квадратура 60 m²
Број на спални 1
Кат 2
Број на катови 7

Се издава луксузно наместен стан во Карпош-3 со 1 спална, на втори кат кат со лифт, парно,тераса со убав поглед.

цена:350 евра месечно

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата