Се издава празен стан карши државна болница

Шифра: 10192

Населба: Водно

Погодности:

  • Лифт
  • Празен

Издавање: 180 € /месечно

Состојба Празен
Квадратура 55 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југ
Кат 3
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Сопствено парно
Начин на плаќање Парично

Се издава празен стан на Водно, спроти државна болница, зградата се наоѓа на одлична локација, во мирна улица.Станот има две спални соби, кујна, купатило, дневна и тераса.

 

Енергетска ефикасност

PLG_JEA_DPE_ENERGY_CONSUMPTIONЗелена куќа емисија на гасови
Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата