Се изнајмува гарсоњера во Аеродром

Шифра: 9581

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Празен
  • Тераса

Издавање: 130 € /месечно

Квадратура 31 m²
Број на соби 1
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се изнајмува гарсоњера  во близина на Раде Кончар, на приземје со двор и парно.

цена:130евра/месечно

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата