Се издава деловен простор во Центар

Шифра: 2266

Населба: Центар

Погодности:

  • Празен

Издавање: Консултирајте нè

Квадратура 99 m²
Број на соби 4
Кат 1

Се издава празен деловен простор во Центар, кај Рекорд.

Деловниот простор е со површина од 99 м2, се состои од 4 простории и е на 1. кат.

Цена по договор.

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата