Следно >>

Се издава деловен простор во Центар

Шифра: 2265

Населба: Центар

Погодности:

  • Тераса

Издавање: Консултирајте нè

Квадратура 378 m²
Дворно место 83 m²
Кат 4

Се издава деловен простор во Центар, на 4. кат.

Деловниот простор е со површина од 378 м2 и тераса од 83 м2.

Просторот е наменет за канцеларија по океански систем.

Цена по договор.

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата