Се издава стан во Маџир Маало

Шифра: 10652

Населба: Центар

Погодности:

  • Лифт
  • Опремен

Издавање: 250 € /месечно

Квадратура 44 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 3
Број на катови 5
Број на бањи 1

Се издава модерно наместен стан во Маџир Маало карши Џамбо, со 1 спална, сопствено парно на 3 кат со лифт.

цена:250 евра месечно

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата