Се издава модерен стан кај Мида

Шифра: 10655

Населба: Карпош 2

Погодности:

  • Тераса

Издавање: 350 € /месечно

Квадратура 60 m²
Кат 1

Се издава модерен стан кај Мида со 1 спална, централно греење и ладење,тераса и лифт.

почетна цена:350 евра месечно

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата