Се издава стан во Пржино

Шифра: 9537

Населба: Пржино

Издавање: 200 € /месечно

Квадратура 44 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 1
Број на катови 2
Тип на греење Сопствено парно

Полунаместен нов стан со 2 спални, на 1 кат.

цена:200 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата