Се издава стан во центарот на Скопје

Шифра: 9489

Населба: Центар

Погодности:

  • Лифт
  • Гаража
  • Опремен
  • Тераса

Издавање: 400 € /месечно

Состојба Наместен
Квадратура 60 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Сопствено парно

Се издава целосно опремен стан во ценарот на Скопје на ул. Мирче Оровчанец (во близина на Универзална сала) со површина од 60м квадратни. Располага со дневен престој, трпезарија, кујна, две спални соби, тоалет, две тераси и подземна гаража. Се наоѓа на 5 спрат. Зградата поседува лифт. Станот е со сопствено електрично парно греење.

Цената за издавање е 400 евра.  

Енергетска ефикасност

PLG_JEA_DPE_ENERGY_CONSUMPTIONЗелена куќа емисија на гасови
Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата