Се издава нов стан во Кисела Вода

Шифра: 9135

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт

Издавање: 400 € /месечно

Квадратура 75 m²
Број на спални 2
Кат 2
Тип на греење Сопствено парно

Се издава нов, наместен стан во Кисела Вода.

Станот е со површина од 75 м2 и се наоѓа на 2. кат.

Има лифт, сопствено парно и 2 с пални.

Цена: 400 евра.

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата