Луксузен стан за издавање на Водно

Шифра: 8936

Населба: Водно

Погодности:

  • Лифт
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Издавање: 900 € /месечно

Состојба Наместен
Квадратура 130 m²
Број на соби 5
Број на спални 3
Кат 4
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Луксузно наместен стан на Водно со 3 спални, на мирна локација.Станот е дуплекс на 4 и 5 кат.

цена:900 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата